Meble do łazienki

Meble do łazienki

Meble do łazienki narażone są na wilgoć i parę wodą. Częsty kontakt z wodą może spowodować ich zniszczenie. Nie oznacza to jednak, że w łazience nie można zastosować mebli wykonanych z drewna. More »

kurtki od firmy D.A.D

kurtki od firmy D.A.D

Na naszym rynku odzieżowym możemy spotkać wiele doskonale przygotowanych produktów wysokiej jakości. Niektóre idealnie sprawdzają się w sytuacjach oficjalnych i do pracy, inne w celach wizytowych. Jednak bardzo dużą grupę odzieży stanowi More »

Pomoc w zakupie taniej waluty

Pomoc w zakupie taniej waluty

Wiele osób jest już zainteresowanych usługami kantorów internetowych, które to oferują nam atrakcyjne ceny walut. Na pewno kantory oferują nam wymianę walut, która to interesuje tak wiele osób. Dzisiaj wymiana walut przez More »

Korkowe tablice w domu i biurze

Korkowe tablice w domu i biurze

Tak samo w domu oraz w biurze bardzo przydatne są różnego rodzaju przedmioty, które przymocowane w miejscu, będącym widocznym dla wszystkich pozwalają na o wiele lepsze zapamiętanie ważnych czynności w domu czy More »

Siłowniki liniowe w realnym i wirtualnym świecie

Siłowniki liniowe w realnym i wirtualnym świecie

Warto zakupić siłowniki liniowe i stosować je do codziennej automatyzacji procesów mechanicznych. O takich urządzeniach można sporo poczytać w internecie, obejrzeć zdjęcia produktu, poznać jego funkcje i wybrać produkt o idealnych dla More »

 

Wypożyczalnia samochodów Gdynia – najtańsza wypożyczalnia w całym Trójmieście

Nasza firma – wypożyczalnia samochodów Gdynia została założona kilka lat temu, a jej specjalnością stało się wynajem samochodów – przede wszystkim aut osobowych, dostawczych i busów osobowych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenia w równych regionach naszego kraju oraz za granicą. W skład naszej floty wchodzą głównie nowe samochody. Największymi atutami wypożyczalni samochodów Gdynia są niskie koszty, atrakcyjne warunki wynajmu, jak również profesjonalne i bardzo elastyczne nastawienie na potrzeby każdego Klienta. Dlatego tak bardzo ważne dla nas jest indywidualne podejście do Kontrahenta. Odpowiedzialna za to jest nasza w pełni wykwalifikowana kadra, która tylko czeka na sygnał do pracy. Staramy się spełnić wszystkie, nawet te bardzo nietypowe, oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Warunki umowy są każdorazowo dopasowywane do próśb Klienta, któremu możemy zaoferować wynajem krótko-, jak i długoterminowy. W zależności od tego czy potrzebujesz auta na urlop, krótki wypad za miasto, podróż służbową, a może auto zastępcze. Dlatego realizujemy zlecenia na wiele różnych sytuacji: wynajem samochodu zastępczego(w zakresie załatwienie wszystkich formalności przez pracownika firmy),przewóz osób prywatnych oraz pracowników (np. na targi, konferencje i inne wyjazdy firmowe).

Wypożyczalnia samochodów w Gdyni udostępnia także auta na umowę długoterminową. Gdy potrzebujesz w firmie auta dla przedstawiciela handlowego, dostawczego bądź busa dla pracowników, ale przeliczając koszty amortyzacji, leasingu, paliwa, pomocy technicznej itp.

wychodzi, że nie stać Cię na taki luksus – zaufaj nam. Wiemy jak możemy Ci pomóc. Nasze doświadczenie na rynku pozwala nam dopasować naszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Każdy pojazd z wypożyczalni samochodów Gdynia posiada ubezpieczenie AC, wszystkie niezbędne przeglądy techniczne, a przed każdym wyjazdem jest wypożyczalnia samochodów gdynia serwisowany przez specjalistów, dokładnie sprawdzany oraz czyszczony. W wyposażeniu naszych samochodów znajduje się: ABS, poduszki powietrzne, klimatyzacja, radioodtwarzacz, manualna skrzynia biegów, itp. Z nami każda podróż jest przyjemnością!